Bieżnik wyszywany – idealne plecy


bieżnik  (1) Przestawiam kolejną pracę, która jest w trakcie realizacji. Jest to bieżnik na kremowej kanwie z użyciem nici Ariadna. Wszystkie te materiały dostałam od Agnieszki Sobczyk, która prowadzi na allegro fantastyczny sklep z przeróżnymi włoczkami, nićmi i materiałami. Szczerze polecam: KLIK TUTAJAgnieszka najpierw wysłała mi kanwę i kilka nitek do pomacania 😀 Potem dosłała mi jeszcze ciut nitek 😀 ode mnie dostała za to trochę teczek z haftami. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z tej kanwy. Do tej pory wyszywałam na polskiej kanwie z firmy bio-textil ale powiem szczerze różnica jest jak między rasowym rumakiem i osiołkiem 😀 . Na korzyść kanwy od Agnieszki oczywiscie. Wspaniale się na niej wyszywa, jest mięciutka i ma piękny kolor, którego niestety nie udało mi się uchwycić na zdjęciach.
A na fotce poniżej obiecane w poprzednim poście idealne plecki haftu 😉 A co – jak się chce to można się nauczyć. Czasem jak patrzę co niektóre koleżanki mają z tyłu obrazków to mi się serce zaciska 😉 Jak można tak marnować nitki?. Kto nie próbował wykonać idealnych pleców ten serio nie wie co traci. Oczywiście takie wyszywanie to jest wyzwanie na myślenie logiczne i strategiczne. Czasem trzeba dobrze pomyślec jak polecieć z otwieraniem półkrzyżyków aby ładnie wyszło z tyłu. Tutaj nie wyszywa się rzędami czy kratkami ale najfajniej jest wyszywać kolorami. Parkowanie nici tutaj się raczej nie sprawdzi.
Jeśli jednak ktoś ma ochotę się nauczyć prawidłowego wyszywania krzyżykami to proszę o podpis w komentarzach. Dodam wpisy z linkami do tutoriali.bieżnik  (2) bieżnik  (3) bieżnik  (4) A tak zabezpieczam kanwę przed niszczeniem się. bieżnik  (5) bieżnik  (6) bieżnik  (7) bieżnik  (8) bieżnik  (9)

2 thoughts on “Bieżnik wyszywany – idealne plecy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.