Haft matematycznyhaft matematyczny

Trochę już o hafcie matematycznym pisałam TUTAJ, ale to jest temat rzeka więc kolejny wpis na pewno się przyda. Dzisiaj kilka ciekawych projektów autorstwa Zeya86, która tak właściwie zebrała różne projekty znalezione w sieci, a jako że były nie najlepszej jakości graficznej to obrobiła je w CorelDraw. Stąd powstał taki sympatyczny mini zbiorek ciekawych projektów.

haft matematyczny (1)

Na niektórych obrazkach, np na tym powyżej, połączonych jest w jeden kilka obrazków, aby zaoszczędzić miejsce. Obrazki można wydrukować w skali papieru A4, ale oczywiście jest to tylko sugestia autorki opracowania. Wartości, które są podane na obrazkach to średnice i rozmiary. Na kilku obrazkach dodane zostały schematy wyszywania.
haft matematyczny (2) haft matematyczny (3) haft matematyczny (4) haft matematyczny (5) haft matematyczny (6) haft matematyczny (7)

2 thoughts on “Haft matematyczny

  1. przypadkiem oglądam te wyszywanki, są fajne. Postaram się wyszyć. Myślę, że sobie poradzę Chętnie wyszyłabym obraz kreską np. pan w meloniku lub coś podobnego, ale nie mogę znależdż

    • Haft matematyczny raczej nie leży spektrum moich zainteresowań dlatego też nie posiadam takich wzorów.
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>