Irysy Luca-S B2251 2.


Witajcie, na koniec roku postanowiłam pokazać wam kolejną część irysów B2251 od Luca-S. Poprzedni wpis z przeglądem całego zestawu można zobaczyć tutaj. KLIKJak widać podstawowy irys jest wprost ogromny – około 18 cm wysokości :) Prawdziwy gigant. Gdy tak patrzę na schemat to myślę, że jestem co najmniej w połowie roboty. To zamazane na pomarańczowo udało mi się wyszyć w dwa wieczory na koniec listopada. Niebieski kolor to pozostałe 7 dni pracy – w grudniu wyszywałam dopiero po świętach. Jak widać nadal wyszywam bez rozmierzania kanwy i JEST MI Z TYM BARDZO DOBRZE 😀 . Podczas całej pracy nad tym kwiatem pomyliłam się dwa razy w dwóch krzyżykach ;). Częściej myliłam się, gdy miałam poznaczoną kanwę. Teraz pora powyszywać trochę zieleni :).

Jeszcze o kolorach. Gdzie człowiek nie spojrzy w internecie czy na zdjęcia to żadne źródło nie pokazuje właściwych kolorów. U mnie widać niebieskości a w rzeczywistości irys jest intensywnie fioletowy.

Życzę wszystkim spokojnego i kreatywnego Nowego Roku. Ja osobiście nie mogę doczekać się kolejnej wyprawy na wschód 😉 Znów na Ukrainę (i kolejne zakupy :P) oraz na Litwę i być może Łotwę jeśli się uda :) Maj mam zajęty wyjazdowo 😀 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.