Jak ozdobić okna na Boże Narodzenie


Jakiś czas temu jedna z czytelniczek poprosiła mnie o wrzucenie jakiś pomysłów na udekorowanie okien na Boże Narodzenie. Z pewnym poślizgiem spełniam tą prośbę. Jest wiele sposobów na dekorację okien, można wieszać bombki, girlandy, wieńce, lecz można także przykleić różne szablony czy witraże. W tym wpisie znajdziecie kilkadziesiąt przykładów wycinanek, które można przykleić na szybach. Można z nich także zrobić kolorowe witraże, gdy wycięte ażury zakleicie kolorową folią lub bibułką.

 

Zdjęcia pochodzą ze stron:

 • http://stranamasterov.ru/,
 •  http://amari02.ru/post249401617/,
 • http://www.liveinternet.ru/users/3212506/post248457853/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 thoughts on “Jak ozdobić okna na Boże Narodzenie

  • Aż sama z ciekawości poszperałam po różnych stronach i są dwie głowne metody klejenia. Jedna to taka aby posmarować obrazek cienką warstwą mydła w płynie i nakleić na oknie a druga, bardziej praktyczna to klej biurowy w sztyfcie. Na kilku stronach piszą też, że warto takie naklejki wyprasować przed naklejaniem, wtedy lepiej się trzymają, nie mają pogniecionych rogów itd. Oczywiście przed smarowaniem klejem.
   Klej biurowy i mydło łatwo się potem zmywają z szyb. Wystarczy naklejkę spryskać wodą a po chwili oderwać, gdy już dobrze nasiąknie.

  • Super, dzięki za info, aż mi głupio że musiałaś poszukać w necie. Ja szukałam ale niestety nic nie mogłam znaleźć na ten temat. Znalazłam tylko info o foliach na szybę i o szablonach na ścianę. Także bardzo Ci dziękuję.

   Blog od niedawna czytam, ale bardzo mi się podoba. I będę zaglądać częściej.

   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.