Kocia poduszka w kształcie serca


Nawet najnudniejsze pomieszczenie i najgorszy humor może poprawić kocia poduszka w kształcie serca. Aby ją uszyć wystarczą elementarne umiejętności w zakresie obsługi maszyny do szycia i szydełkowania (to drugie nie jest niezbędne).

Taką śmieszną poduszkę można stworzyć bardzo szybko i potrzebne są do tego: miękki materiał w co najmniej dwóch kolorach, do tego sznureczki na włosy, wibrysy i wąsy, oraz na pyszczek kota oraz sztuczne oczy lub guziczki. Sznureczki można stworzyć samemu ale można także posłużyć się jakimiś kupnymi produktami, Wszystkie rzeczy na pyszczku można wykonać z kolorowych sznurówek a grzywkę  z włóczki.

Aby wykonać poduszkę niezbędny jest szablon. Należy albo posłużyć się tym zamieszczonym niżej albo też samemu sobie coś narysować. Element korpusu (1), uszu, dolnych i górnych łapek, (odpowiednio cyferki 3,4,5) należy wyciąć w dwóch egzemplarzach. Element nr 2 to ogonek kota. Łapki naszywamy na korpusie kota i można tutaj posłużyć się zygzakiem. Uszy i ogon wszywamy w szwy podczas zszywania poduszki. Cały pyszczek można zrobić wg wygody przed lub po zszyciu poduszki. Grzywkę także robimy już przed lub po zszyciu poduszki.

Zdjęcia i opisy pochodzą stąd i stąd

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.