Kontakt


RODO zmusza mnie do podania informacji co robię z Waszymi danymi. Podaję więc – absolutnie nic nie robię z Waszymi danymi. Nikomu nie udostępniam żadnych adresów, linków, ników czy danych statystycznych. Jedyną formą w jakiej wykorzystuję informacje o Was to Wasze adresy email gdy odpisuję na Wasze wiadomości. Jeśli ktoś nie życzy sobie aby jakieś dane na jego temat znajdowały się tutaj ma prawo zażądać ich usunięcia. Usunę je wtedy ze strony internetowej – Wasze komentarze, oraz ze skrzynki emailowej – Wasze wiadomości. Dodam, że na stronie zainstalowane są statystyki google jednak trudno po nich zidentyfikować kogoś personalnie. Google jednak daje także jakieś narzędzia do usunięcia danych statystycznych. Musiałam to poinformowałam. Jeśli chcesz się ze mną w jakiś sposób skontaktować to dobrze to przemyśl. Tym samym wyrażasz zgodę na udostępnienie mi swoich danych.
Zanim zadasz mi pytanie to proszę, przeczytaj uważnie informacje poniżej. 
Jeśli masz jakiekolwiek pytanie na temat strony, przedstawionych na niej przedmiotów oraz tego jak można je wykonać czy uzyskać, to zawsze możesz zapytać, korzystając z formularza poniżej. Nie twierdzę, że wiem wszystko i że na wszystkim się znam. Tacy ludzie nie istnieją ;). Oczywiście możesz także zadawać pytania poprzez komentarze pod wpisami.
Czytam regularnie wszystkie wiadomości i komentarze i na ich zdecydowaną większość odpowiadam. Możesz także skontaktować się poprzez Księgę Gości, a także strony społecznościowe Facebook oraz Google+ – linki do nich znajdziesz po prawej stronie menu – to te kolorowe ikonki.
Jeśli prosisz mnie o jakieś informacje o którymś przedmiocie, o jakiś schemat, podpowiedź to pisz konkretnie najlepiej podając link do wpisu lub zdjęcia.
Jeśli interesuje Cię odkupienie którejś z moich prac, które znajdują się w zakładce MOJE PRACE(KLIK), lub interesują Cię prace szydełkowe to napisz, może coś uda się zrobić w tej kwestii.

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój prawdziwy i POPRAWNY adres e-mail (wymagane). Jeśli podasz błędny to nie otrzymasz odpowiedzi

Temat

Tutaj wpisz swoją wiadomość lub pytanie.

Test czy jesteś człowiekiem:
Stolica Wielkiej Brytanii to... 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.