Koronkowe kołnierzyki na szydełku 2


Właściwe jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł google, wg którego pojawiacie się na mojej stronie są koronkowe kołnierzyki robione na szydełku. Dlatego więc postanowiłam dołożyć kolejną porcję koronowych inspiracji. Osobiście uważam, że takie cudo jest wspaniałym dodatkiem do stroju i to bez względu na wiek pani, która taki kołnierzyk przywdzieje. Jest też cudownym pomysłem na obdarowanie bliskiej osoby, mamy, babci, córki, wnuczki itd. Jak widać na zdjęciach kołnierzyki szydełkowe można dziergać w przeróżnych kolorach, formach czy rozmiarach.

Propozycje, które znajdziesz w tym temacie pochodzą głównie ze strony blogowej liveinternet.ru oraz z blogów, których linki widać na zdjęciach.

Nie tylko po statystykach ale także po liczbie wiadomości, które otrzymuję poprzez formularz kontaktowy można powiedzieć o ogromnej popularności oraz wielkim powrocie koronkowych kołnierzyków. Jeśli któraś z pań odwiedzających moją stronę jest zainteresowana odpowiedzią na jakieś pytania na ich temat to zapraszam. Wszak kto pyta ten nie błądzi. :) Co do źródła,to cały internet zalany jest dosłownie tymi schematami i trudno jest określić pierwotne ich pochodzenie. Ja korzystałam ze strony www.liveinternet.ru i tam można znaleźć wszystkie do nich schematy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 thoughts on “Koronkowe kołnierzyki na szydełku 2

  1. Witam!
    W dzieciństwie pewna starsza Pani nauczyła mnie szydełkowania. Od jakiegoś czasu mam ogromną ochotę zabrać się za to od nowa i pomyślałam,że kołnierzyki to dobry pomysł. Czy mogę prosić o schematy na mój adres mailowy? Pozdrawiam.

  2. Piękne! Bardzo proszę o przesłanie schematów następujących kołnierzyków (licząc od pierwszego pod tekstem): 1, 2 (różowy), 4, 5, 6, 12, 20, 25, 27, 32, 36. Niestety te, które znalazłam w internecie są bardzo bardzo małe, a po powiększeniu stają się nieczytelne…
    Będę bardzo wdzięczna! Pozdrawiam! Viola

    • Witam. Jest prosty sposób wyszukania lepszej jakości zdjeć. Przeciąga się je do paska wyszukiwania przeglądarki google i tam można znaleźć większy obrazek. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.