Koszyczkowe serwetki


serwetka do koszyczka (1) Na początku stycznia miałam lekką porutę szydełkową postanowiłam więc nadrukować schematów i robić je po kolei. Tak powstała ta kolekcja. Od razu uprzedzę, że jeśli komuś marzą się schematy to zapraszam do odszukania wydań specjalnych gazetki 1000 mailles. 😉 Wszystkie te serwetki wykonane są muzą 20 szydełkiem 1 mm. serwetka do koszyczka (2)Ta pierwsza serwetka ma 30 cm i właściwie z jej wzoru można stworzyć piękny zestaw serwetek deserowych. Środek może służyć jako podkładki pod kubki, średni rozmiar może skończyć pod dzbankiem a największa wspaniale wkomponuje się pod talerz z ciastem. Oczywiście jak wszystkie w tym wpisie wspaniale będą się też prezentować w koszyczkach wielkanocnych. Jeśli komuś jakaś się podoba to proszę śmiało pisać ;).
serwetka do koszyczka (3) serwetka do koszyczka (4) Kolejna serwetka w zupełnie innym stylu ma 35 cm średnicy. Wykończenie sprawia, że wydaje się być bardzo zwiewna i delikatna.serwetka do koszyczka (5)
serwetka do koszyczka (6) serwetka do koszyczka (7) Ta z kolei jest jakby klasyczną serwetką koszyczkową. Delikatny środek i bardzo dekoracyjny brzeg. Średnica to także 35 cm. serwetka do koszyczka (8) serwetka do koszyczka (9) serwetka do koszyczka (10) Bardzo urzekła mnie ta serwetka, brzeg zupełnie różniący się stylem od środka i również idealnie pasująca do koszyczka wielkanocnego. Ta ma średnicę 27 cm.serwetka do koszyczka (11) serwetka do koszyczka (12) serwetka do koszyczka (13) Ta delikatna serwetka ma średnicę 29 cmserwetka do koszyczka (14) serwetka do koszyczka (15) serwetka do koszyczka (16)Wszystkie serwetki ukrochmalone są naturalnym krochmalem z mączki ziemniaczanej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.