Obrus szydełkowy Aga


Obrus szydelkowy W ostatnich dniach znów szalałam szydełkiem i powstał taki oto szydełkowy obrus roboczo nazwany przeze mnie Aga ;). Wzór pochodzi z gazetki Decorative Crochet nr 18. Nie przesyłam go na maila.Obrus szydelkowy (1) Jak dotąd jest to największa serweta, którą popełniłam ponieważ ma aż 115 cm średnicy.  Wykonałam go z bawełnianego kordonka w kolorze naturalnym, czyli lekko kremowym.Obrus szydelkowy (2) Obrus szydelkowy (3) Obrus szydelkowy (4) Obrus szydelkowy (5) A tak się suszył rozciągnięty na szpilkach. 😀Obrus szydelkowy (6) Obrus szydelkowy (7)

 

30 thoughts on “Obrus szydełkowy Aga

  • Jaki piękny obrus !
   Gdybym tylko potrafił szydełkiem takie cudo stworzyć… Czy jest możliwość zamówienia u Pani takiej pracy ? Ile będzie kosztowało wykonanie takiego obrusu w rozmiarze 150 cm ( koło ) ?
   Z poważaniem
   Adam Jagiełło

  • Aby z tego wzoru osiągnąć rozmiar 150 cm to trzeba by go modyfikować – czytaj napisać od nowa. To nie jest ani szybkie ani super łatwe zajęcie. TAką cenę trzeba by ponegocjować na priv. Zapraszam do napisania prywatnej wiadomości poprzez formularz kontaktowy.
   Pozdrawiam

  • Wzór jest dostępny w albumach z obrusami okrągłymi na facebookowym profilu strony. Można pobrać samemu.
   Pozdrawiam

  • Wzór pochodzi z gazetki Decorative Crochet nr 18. i tam można go znaleźć. Ja go już nie posiadam.
   Pozdrawiam
   Dominika

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.