Ozdobna torebka z gazetyozdobna torebka z gazety Wszyscy lubimy ładnie opakowane upominki, mało kto jednak wie, że z najzwyczajniejszej gazety oraz papierowej serwetki można zrobić bardzo efektowną torebkę na prezent.Potrzebne przedmioty to gazeta, ozdobna papierowa serwetka, nożyczki, klej biurowy i kawałek wstążeczki lub ładnego sznurka.ozdobna torebka z gazety (1)Z gazety wycinamy prostokąt a następnie składamy go w sposób pokazany poniżej.
ozdobna torebka z gazety (2) ozdobna torebka z gazety (3) ozdobna torebka z gazety (4) ozdobna torebka z gazety (5) Brzeg łączący dno oraz bok torebki należy skleić i pozostawić do wyschnięcia.ozdobna torebka z gazety (6) ozdobna torebka z gazety (7) Następnie pakujemy upominek czy słodkości do środka i zaginamy górny brzeg.ozdobna torebka z gazety (8) Na wierzch nakładamy ładną serwetkę złożoną na pół i przez wszystkie warstwy papieru robimy pionowe szczelinki np nożykiem do papieru.ozdobna torebka z gazety (9) ozdobna torebka z gazety (10) ozdobna torebka z gazety (11) ozdobna torebka z gazety (12) ozdobna torebka z gazety (13) Przeciągamy przez nie wstążeczkę i zawiązujemy kokardkę. Upominek gotowy. Torebka może być w dowolnym rozmiarze. Zdjęcia znalazłam tutaj: KLIK a sam pomysł pochodzi ze strony vietgiaitri.comozdobna torebka z gazety (14)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>