Proszę o wsparcie dla fundacji Dom TymiankaKochane Czytelniczki, kochani Czytelnicy.

Wiem, że są wśród nas osoby o dobrym sercu, które są w stanie i chcą wspomagać różne akcje pomocowe. Dzisiaj poproszono mnie o przekazanie Wam, moi Kochani prośby o wsparcie licytacji, z której całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji Dom Tymianka. Na licytację został przeznaczony obraz, który wygląda tak:

Obraz jest bardzo piękny i może stać się wspaniałą ozdobą domu.  Namalowała go Kinga, wspaniała i uzdolniona córka Ilony z bloga Moja mała zagroda. Obraz namalowany jest na płótnie, farbami olejnymi i ma wymiary 45 na 56 cm. Licytacja trwa do 10 lipca i obecnie najwyższa kwota za obraz to 60 zł. Przyznacie, że nie jest to żadna kolosalna kwota?

Jeśli zechcesz zalicytować kliknij tutaj: LICYTACJA i dodaj po prostu swój komentarz. Oczywiście, jeśli bez licytacji chcesz wspomóc Fundację to zajrzyj koniecznie na jej bloga tutaj.

Bardzo dziękuję za to, że jesteś tutaj i przeczytałaś / przeczytałeś ten apel.

3 thoughts on “Proszę o wsparcie dla fundacji Dom Tymianka

  1. Dominiko bardzo dziękuję Tobie za nagłośnienie tej sprawy w imieniu swoim i Kingi .
    Serdeczności ślę i DZIĘKUJĘ .
    Ilona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>