Stojak na biżuterię – popiersie 2stojak na bizuterie - popiersie Kiedyś już pisałam TUTAJ o tym, jak można samemu przygotować stojak na biżuterię, dzisiaj więc niejako kontynuacja tej tematyki ale dla bardziej zaawansowanych w sztuce wycinania i formowania różnych materiałów twardych.Wykonanie tego popiersia to trochę wyższa szkoła, gdyż trzeba się tutaj posłużyć takimi narzędziami jak wyrzynarka do drewna. W tym linku: KLIK możesz pobrać schemat do wydrukowania, który następnie trzeba wyciąć w drewnie lub sklejce. Oczywiście z powodzeniem można ten projekt wykonać także poprzez sklejenie kilku precyzyjnie wyciętych warstw sztywnego kartonu.stojak na bizuterie - popiersie (1)Schemat ten trzeba powiększyć przed wydrukowaniem. Szerokość powinna wynosić około 40 cm. Oczywiście jeśli chcesz możesz wykonać ten wieszak w mniejszej skali. Pamiętaj, że potrzebna jest też podstawka oraz mocowanie i wkręty, którymi połączysz popiersie z podstawą. Wszystko ładnie widać na zdjęciach.
stojak na bizuterie - popiersie (2) Po przygotowaniu szablonu należy go pomalować. Tutaj jest to kolor biały ale można też wykonać go w dowolnie wybranym kolorze, np pomarańczowym.stojak na bizuterie - popiersie (3) stojak na bizuterie - popiersie (4) stojak na bizuterie - popiersie (5) stojak na bizuterie - popiersie (6) Zdjęcia, schemat oraz pomysł pochodzą z tej strony: KLIKstojak na bizuterie - popiersie (7)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>