Szydełkowe koszulki na wielkanocne jajka


szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka Do świat wielkanocnych już tylko kilka dni ale jest jeszcze czas na wydzierganie szydełkowych koszulek na wielkanocne jajka, które mogą być zarówno ozdobą samych jajek jak również mogą być samodzielną ozdobą po uprzednim ich usztywnieniu.szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (1) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (2) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (3) Jak usztywnić koszulki? Najlepiej zrobić to w cukrze. W tym celu należy przygotować cukrowy syrop składający się z dwóch części cukru i jednej części wody. Całość należy zagotować, aby cukier się rozpuścił. Następnie w tej mieszance zamaczamy jajko w koszulce i pozostawiamy do wyschnięcia. W podobny sposób usztywnia się też gwiazdki i aniołki.szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (4) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (5) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (6) Jajka przed suszeniem należy delikatnie osączyć na bibule lub ściereczce.szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (7)

Potem można je zawiesić aby wyschły w spokoju.szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (8) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (9) Jeśli robimy je na wydmuszce to potem wystarczy ją tylko delikatnie wydłubać. Jajka takie można jednak robić także na balonikach w kształcie jajka.szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (10) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (11) Niżej znajdziesz wiele ciekawych inspiracji na ozdoby oraz także wiele schematów na koszulki.szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (12)Źródła zdjęć,inspiracji oraz tutoriali
TUTAJTUTAJTUTAJTUTAJTUTAJTUTAJTUTAJTUTAJTUTAJTUTAJ,

szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (13) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (14) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (16) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (16) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (17) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (18) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (19) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (20) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (21) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (22) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (23) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (24) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (25) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (26) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (27) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (28) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (29) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (30) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (31) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (32) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (33) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (34) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (35) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (36) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (37) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (38) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (39) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (40) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (41) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (42) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (43) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (44) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (45) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (46) szydelkowe koszulki na wielkanocne jajka (47)

9 thoughts on “Szydełkowe koszulki na wielkanocne jajka

  1. Chciałabym się dopytać o te niebieskie koszulki na żółtych jajkach, jest ich 5 i do każdego jest pod spodem wzór. Chodzi o to, że bardzo chciałam je zrobić, ale pod pisanką drugą i trzecią jest ten sam wzór, a dwie różne pisanki. Czy mogłabym prosić o udostępnienie drugiego wzoru, bardzo mi zależy ?

    • Do drugiego linku schemat jest. Do pierwszego niestety nie mam. Szukałam w google i wszędzie do obu zdjęć jest jeden schemat.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.