Szydełkowy komplet dla dziewczynki


szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor Chciałoby się zakrzyknąć, że to już wreszcie wiosna ;). Oto przedstawiam znaleziony TUTAJ szydełkowy komplet dla dziewczynki, na który składają się sukienka / tunika, czapeczka i torebka. szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (1) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (3) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (4) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (5) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (6) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (7) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (8) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (9) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (10) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (11) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (12) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (13) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (14) szydelkowy zestaw dla dziewczynki wzor (15)

4 thoughts on “Szydełkowy komplet dla dziewczynki

  1. Witam. Komplecik jest prześliczny, mam córę w wieku 4 lat więc zwracam uwagę na takie cudeńka. Wędruję po stronach Twoich blogów i teraz trafiłam tu. Muszę przyznać, że sporo masz swoich stron i jesteś bardzo twórcza. Trochę potrwa zanim się w nich połapię i je wszystkie obejrzę;)
    Na tej stronie widzę same piękne rękodzieła . Naprawdę potrafisz działać w tylu dziedzinach rękodzielniczych?

    • Jeśli chodzi o konkrety to aktualnie mam tą stronę i stronę z książkami 😉 reszta w sumie została zarzucona. Co do tego co robię to znajduje się to w zakładce moje prace 😉 Inne posty to inspiracje z sieci. Generalnie ja szydełkuję i haftuję. Ostatnio uczę się dziergać na drutach ale pewnie zrobiłabym większość rzeczy ze strony o ile bym tego chciała i byłoby mi to potrzebne. Pozostaje jednak kwestia czasu 😀 A z tym bywa różnie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.