Szydełkowy szalik

Bookmark this on Google Bookmarks
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Delicious
Share on LinkedIn
Share on Facebook


www.bianzhirensheng.com

Pora roku sprzyja tworzeniu różnego rodzaju ciepłych dodatków. Dzisiaj zaprezentuję taki oto, znaleziony w sieci, szalik, robiony na szydełku. Szalik robimy w całości wg wzoru po lewej stronie zdjęcia. Po zakończeniu obrabiamy go jeszcze wg schematu po prawej stronie zdjęcia. Wg mnie stopień trudności wynosi około 3 w pięciostopniowej skali. Może nie jest to wzór dla osób bardzo początkujących, jednak osoby, które mają już za sobą jakiś szydełkowy dorobek z pewnością sobie poradzą.

W schemacie użyte zostały: oczka łańcuszkowe, pojedyncze  i podwójne słupki narzucane oraz pikotki z trzech oczek w samym wzorze podstawowym. We wzorze na brzeg szaliczka użyte zostały oczka ścisłe, podwójne słupki narzucane oraz pikotki z 6 oczek łańcuszka. Zdjęcia i schemat pochodzą ze stronki podanej na obrazkach.

www.bianzhirensheng.com

 

2 thoughts on “Szydełkowy szalik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>