Węzły Salomona od środka i dookoła ;)wezly salomona od srodka i dookola (1)Węzły Salomona od środka i dookoła ;). To taki mój żarcik. Od jakiegoś czasu poszukiwałam jakiegoś wzoru czy też przykładu zastosowania WS do robienia prac od środka. Nie ma czegoś takiego lub zwyczajnie nie znalazłam. Pytałam też w kilku grupach szydełkowych i wszędzie słyszałam, że można robić kwadrat lub prostokąt od jednej strony oraz trójkąt. No cóż. Przemyślałam, przespałam się z problemem i OTO JEST 😉 lub jak ktoś woli klasycznie EUREKA ;). Zrobiłam taki oto mały kawałeczek i to na dwa sposoby dodając słupki lub poczwórne węzełki Salomona. Serwetka sama w sobie nie jest doskonała, ponieważ brzeg zrobiony koronką brugijską wyszedł mi zbyt obfity. Niemniej mnie chodziło bardziej o przetestowanie hipotezy: czy jest możliwe zrobienie robótki węzłami Salomona od środka i dookoła. 😉 wezly salomona od srodka i dookola (2)

2 thoughts on “Węzły Salomona od środka i dookoła ;)

    • Owszem, spotkałam się. Leży u mnie gdzieś w koszyku z robótkami odłożonymi „na potem”. 😉 Jakoś tak kiedyś zaczęłam bawić się szydełkiem z myślą czy się uda no i się udało. Z wiadomych względów niestety nie mam schematu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>