Zabawny miś – wzór


Podobają mi się dziwne zabawki i  wiem, że nie tylko mnie. Parafrazując Brzechwę powiem: Proszę państwa oto miś. Miś zabawny dziś. Do kompletu schemat wykroju.

Nie obejdzie się bez maszyny do szycia. Potrzebny jest jakiś misiowy materiał ale myślę, że akurat ten model będzie też świetnie prezentował się nawet na flaneli w kratkę i perkalu w kwiaty. Do tego potrzeba dwa szklane oczka lub ładne guziki.

Główną idę tej maskotki jest wydanie nieproporcjonalna głowa. Wycinamy dwa elementy głowy, jeden element noska oraz cztery elementy uszu, przy czym ich tylna strona może być ciemniejsza. Oczywiście potrzeba nam też jakiegoś wypełnienia dla misia.

 Nosek robimy tak, że brzegiem przeciągamy nić jak przy fastrydze, układamy na wewnętrznej stronie troszkę wypełnienia i zaciągamy nitkę.

Wzór misia jest japoński a zdjęcia znalazłam tutaj www.wanoudiy.abang.com

14 thoughts on “Zabawny miś – wzór

    • W Twoim komentarzu też nie ;). Mnie się misiak podoba i ciekawy pomysł, aby użyć go jako poduszki.

  1. Kasiu/Ewo/vANO z czterech ostatnich komentarzy. Już sam kolor ikonki wskazuje, że jesteś jedną osobą. Nie widzę sensu pisania sprzecznych ze sobą komentarzy. Albo Ci się podoba i będziesz to szyła albo jest do d.. i nie będziesz. Oczywiście masz prawo mieć sprzeczne opinie ale bądź uprzejma nie wyrażać się, gdyż osobie kulturalnej to zupełnie nie przystoi.
    pozdrawiam i zatwierdzę wszystkie komentarze bo to ciekawe zjawisko 😉 gdy ktoś rozmawia sam ze sobą 😉

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.