Zazdrostki z dzikimi różamizazdrostki z dzikimi rozami (1) W ostatnich dniach powstały takie oto zazdrostki z dzikimi różami. Przyznam, że chyba zakochałam się w tym wzorze. Kwiaty na tych schematach są inne od powszechnie stosowanych wzorów róż, delikatne i bardzo sympatyczne w odbiorze.zazdrostki z dzikimi rozami (2) Zauważyłam, że ostatnio sporo pań robi różne prace z tego konkretnie wzoru: zazdrostki, serwetki, obrusy i bieżniki pojawiają się coraz częściej. Sam wzór otrzymałam na jednej z grup szydełkowych na facebook i od razu postanowiłam zastosować. Efekt bardzo mi się podoba.
Zazdrostki wykonałam z kordonka Muza 20 naszej rodzimej Ariadny. Kolor to ecru a szydełko to 1,05 mm. Wzorek jest dość wydajny i na te dwie zazdrostki zużyłam około 45 gramów nici.
Wymiary zazdrostek to 34 cm szerokości oraz 47 cm wysokości. Okienka kuchenne nie są duże więc i same zazdrostki zostały do nich dobrane.
Najważniejsze, że nowa właścicielka zazdrostek jest bardzo zadowolona z efektu co mnie również bardzo cieszy.

zazdrostki z dzikimi rozami (3) A teraz taka mała prośba, jeśli posiadacie w swoich zbiorach wzory z tymi pięknymi kwiatami to podzielcie się jeśli możecie :)zazdrostki z dzikimi rozami (4) zazdrostki z dzikimi rozami (5) zazdrostki z dzikimi rozami (6) zazdrostki z dzikimi rozami (7)

2 thoughts on “Zazdrostki z dzikimi różami

  1. Witam bardzo podobają mi się te zazdrostki,chętnie bym sobie takie zrobiła ale bez schematu ani rusz, czy jest może gdzieś umieszczony? Byłabym wdzięczna za informację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>