Zazdrostki z dzikimi różami


zazdrostki z dzikimi rozami (1) W ostatnich dniach powstały takie oto zazdrostki z dzikimi różami. Przyznam, że chyba zakochałam się w tym wzorze. Kwiaty na tych schematach są inne od powszechnie stosowanych wzorów róż, delikatne i bardzo sympatyczne w odbiorze.zazdrostki z dzikimi rozami (2) Zauważyłam, że ostatnio sporo pań robi różne prace z tego konkretnie wzoru: zazdrostki, serwetki, obrusy i bieżniki pojawiają się coraz częściej. Sam wzór otrzymałam na jednej z grup szydełkowych na facebook i od razu postanowiłam zastosować. Efekt bardzo mi się podoba.
Zazdrostki wykonałam z kordonka Muza 20 naszej rodzimej Ariadny. Kolor to ecru a szydełko to 1,05 mm. Wzorek jest dość wydajny i na te dwie zazdrostki zużyłam około 45 gramów nici.
Wymiary zazdrostek to 34 cm szerokości oraz 47 cm wysokości. Okienka kuchenne nie są duże więc i same zazdrostki zostały do nich dobrane.
Najważniejsze, że nowa właścicielka zazdrostek jest bardzo zadowolona z efektu co mnie również bardzo cieszy.

zazdrostki z dzikimi rozami (3) A teraz taka mała prośba, jeśli posiadacie w swoich zbiorach wzory z tymi pięknymi kwiatami to podzielcie się jeśli możecie :)zazdrostki z dzikimi rozami (4) zazdrostki z dzikimi rozami (5) zazdrostki z dzikimi rozami (6) zazdrostki z dzikimi rozami (7)

2 thoughts on “Zazdrostki z dzikimi różami

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.